В дзеркалі історії Вівторок, 07.07.2020, 06:37

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Відгуки | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Кнопка сайту
Прошу підтримати мій сайт і розмістити кнопку на вашому сайті

Форма входу

Веб сервіси
Конструктор дидактичних ігор classtools.ru
Сервіс для створення ментальних карт Bubbl.us
Сервіс для створення фотоколажів picjoke.net
Сервіс для створення інфографіки easel.ly
Онлайн сервіс для створення опитування Flisty
Генерація тематичних вікторин JeopardyLabs
Інтерактивні дидактичні матеріали LearningApps
Онлайн сервіс- віртуальна дошкаLIno it
Віртуальні екскурсії MapSkip
Віртуальна дошкаWeb Whiteboard
3D презентаціїSlides
Генератор ребусівРебус №1
Генератор кросвордів Фабрика кроссвордов
Генерація хмар зі слів Image chef.
Генератор пазлів flagear

Шановна Любов Петрівна!

Із великим задоволенням ознайомився із Вашим сайтом. Матеріали сайту викликали у мене чималий інтерес своєю багатоплановістю, різнобічністю та високим науково – методичним рівнем. Це величезна скарбниця для будь – якого педагога та учня, створення якої вимагає величезних зусиль. Вражає Ваша працездатність і любов до предмету. Особливо сподобалися Ваші розробки з ІКТ, які, наскільки мені відомо, не мають аналогів у вітчизняній шкільній правовій та історичній освіті, є цілком креативними, і тому є особливо цінними. Вважаю, що вони у повній мірі відповідають ключовим положенням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» (2016 р.). Ваш сайт цікавий також тим, що він містить чимало корисних посилань на інтернет – ресурси, які містять навчальну інформацію, яка відповідає сучасним освітнім викликам. Чудовим є дизайн сайту. Він не тільки відповідає естетичним вимогам, а й санітарним. Сайтом дуже зручно користуватися. Як лектор Закарпатського ОІППО рекомендуватиму педагогам нашої області регулярно відвідувати Ваш сайт.

Нещодавно мав честь познайомитися з Вами під час спільної роботи у складі журі 15- го Всеукраїнського турніру юних правознавців. Був глибоко вражений Вашою скромністю. Під час знайомства зі мною Ви назвали себе звичайним вчителем. Однак, звичайні вчителі так не працюють. Поспілкувавшись з Вашими колегами, методистом ПОІППО, детально ознайомившись з матеріалами сайту і результатами Вашої роботи з обдарованими дітьми вважаю за можливе зробити цілком обґрунтований висновок про те, що Ви є прикладом сумлінного служіння нашій вчительській праці, зайвий раз доводите, що вчитель це не професія, а покликання. Дивуюсь і захоплююсь! Шаную і рівняюсь! Вважаю, що ви входите до числа тієї когорти педагогів, знайомство із якими надихає на працю, творчість і постійний пошук. Методичні напрацювання, педагогічні пошуки, відкриття сайту - все це тільки частина тієї важкої і громіздкої роботи, за якою стоїть Його Величність Талант. Я щиро вдячний долі, що маю особисте знайомство із Вами і схиляю голову перед Вашою такою плідною діяльністю. Бажаю Вам і надалі з такою ж самовідданістю сіяти розумне, добре і вічне.

Віктор Машика, учитель історії та правознавства Мукачівського НВК «ЗОШ 1- 3 ст. – ДНЗ» № 6 Закарпатської області, Учитель - року 2002 у номінації «правознавство», заслужений учитель України

Пошук

Час

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту
HISTORY11 Помощь блогеру


Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz