В дзеркалі історії Середа, 19.06.2019, 11:59

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Моя гордість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Кнопка сайту
Прошу підтримати мій сайт і розмістити кнопку на вашому сайті

Форма входу

Веб сервіси
Конструктор дидактичних ігор classtools.ru
Сервіс для створення ментальних карт Bubbl.us
Сервіс для створення фотоколажів picjoke.net
Сервіс для створення інфографіки easel.ly
Онлайн сервіс для створення опитування Flisty
Генерація тематичних вікторин JeopardyLabs
Інтерактивні дидактичні матеріали LearningApps
Онлайн сервіс- віртуальна дошкаLIno it
Віртуальні екскурсії MapSkip
Віртуальна дошкаWeb Whiteboard
3D презентаціїSlides
Генератор ребусівРебус №1
Генератор кросвордів Фабрика кроссвордов
Генерація хмар зі слів Image chef.
Генератор пазлів flagear

                                    Моя годість - це мої учні та їх перемоги.

Перед вами переможці районного та обласного етапів учнівської олімпіади з правознавства та історії.

2003-2004 н.р.  ІІ місце – Бровченко Олександр, 9 клас

                           ІІІ місце   -  Кузьменко Олена, 10 клас

                           І місце   -Витяганець Олександра , 11 клас

2004-2005 н.р .   ІІІ місце –Бровченко Олександр, 10 клас

2005-2006 н. р     І місце-Швидько Олексій, 9 клас

                              ІІІ місце –Козленко Олена , 10 клас

2006-2007 н.р.     ІІ місце- Швидько Олексій , 10 клас

2008-2009 н.р.- ІІ місце - Шевчук Юрій , 10 клас

                           ІІ місце -Школяр Таміла, 9 клас

                           ІІІ місце -Андрущенко Віта, 11 клас( історія)

2009-2010 н.р. І місце -Пермякова Валерія, 9 клас

                          І місце- Пайміна Інна, 9 клас( історія)

                          ІІІ місце -Пермякова Валерія (право), 9 клас - обласний тур

2010-2011 н.рІ місце -Пайміна Інна, 10 клас ( історія)

                           ІІ місце -Пермякова Валерія, 10 клас

                           ІІІ місце- Зарвій Катерина, 9 клас

                          ІІ місце - Пайміна Інна ( історія), 10 клас –обласний тур

2011-2012 н.р. І місце Пайміна Інна (історія), 11 клас

                           ІІ місце -Пермякова Валерія (право), 11 клас.

2012-2013 н. р. ІІ місце -Зарвій Катерина (право) 11 клас

                              ІІ місце - Гаврилюк Юлія (історія) 9 клас

                              ІІІ місце- Бондар Дарина (історія) 10 клас.

 

                   

      Пайміна Інна                     Шевчук Юрій                 Пермякова Валерія

 

    2013-2014 н. р. ІІ місце - Козак Дмитро (історія) 9-Бклас

                              ІІІ місце - Гаврилюк Юлія (історія) 10 клас

                              ІІ місце - Чорноволенко Дар'я (право) 10 клас.

2014-2015 н. р. ІІ місце - Пилипенко Даніїл ( історія) 9 клас

                            ІІІ місце - Гаврилюк Юлія ( історія) 11 клас

                               ІІ місце - Чорноволенко Дар 'я ( право) 11 клас

 

                                 

                     
                                                         
                                                           
   
                                                               
                                                                   

 

                           

 

                                           

 

 

 

 

Пошук

Час

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту
HISTORY11 Помощь блогеру


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz